Menu
Sepet

Hizmet Sözleşmesi

  1. Sitemizde kullanılan ürün görselleri tanıtım amaçlıdır ve satın aldığınız ürünlerden farklılık gösterebilirler. Üretici firma, önceden herhangi bir bilgi vermeden tasarımda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler ve farklılıklar nedeniyle Oops Likit herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

  2. Ürün stoklarımız günceldir, anlık yoğunluktan ya da sistem hatasından kaynaklanan stok problemleri oluştuğunda müşteriye mail yoluyla ulaşılarak sipariş değişikliği, para iadesi ya da hediye çeki opsiyonları sunulur, müşterinin isteği doğrultusunda bu seçeneklerden biri işleme alınır.

  3. Ödemesi yapılmayan siparişler işleme alınmaz ve 5 gün sonunda sipariş iptal edilir. Bu süre zarfında oluşması muhtemel stok problemleri 2. maddedeki seçeneklerle giderilir.

  4. Siparişleriniz ödemeniz alındıktan sonra işleme girer. Saat 15:00'a kadar ödemesi alınan siparişler aynı gün, 14:00'dan sonra ödemesi alınan siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilir. Yoğun dönemlerde siparişlerin kargoya verilmesi 2 (iki) iş gününü bulabilmektedir.

  5. Kargo işlemleri sadece hafta içi yapılabilmektedir, hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler ilk iş günü kargoya verilir.
  6. 150 tl. ve üstü siparişlerde kargo BEDAVA dır.

  7. Kargoya verilen ürünlere ait takip numaraları her akşam saat 21:00'den sonra mail yoluyla bildirilmektedir. Ürünler kargoya verildikten sonraki süreç müşteri ve anlaşmalı kargo firması arasında işlemektedir.

  8. Sitemizden sipariş veren tüm kullanıcılar bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.