Menu
Sepet

CHARLİE'S CHALK DUST

Model: Pachamama - The Mint Leaf
Pachamama Nane Yaprağı Honeydew Berry Kiwi by Charlie's Chalk Dust - 60mlPachamama Nane Yaprağı Honeydew Berry Kiwi E Likit byCharlie's Chalk Dus t, tatlı Honeydew Melon'un keskin Berry, tart Kivi meyvesi ve ferahlatıcı bir Mentol patlaması ile nefis bir karışımıdır. Bu canlandırıcı m..
235,00₺
Model: Stravbery-pacha-guava
Strawberry Guava Jackfruit -  Bazı şeyler daha iyi "gerilir". Bir Çilek - guava aroması alın, iyi ama iyi, normal. Biraz Jackfruit ekleyin ve şimdi konuşuyorsunuz. Taze, benzersiz ve tekrar tekrar deneyeceğin bir vape! t -  Bazı şeyler daha iyi "gerilir". ..
235,00₺
Model: Juji-appel-pacha
Charlie's Chalk Dust'ın Pacha Mama serisinden Fuji Elma Çilekli Nektarin , sulu kırmızı elmalar, taze toplanmış çilekler ve nektarin dokunuşunun nefis bir karışımıdır.CHARLİE'S CHALK DUST'IN PACHA MAMA'SINDAN FUJİ APPLE ÇİLEK TEKNİK ÖZELLİKLER:PG/VG – 2 0PG/80VGNikotin Seviyesi –..
235,00₺
Marka: PREMIUM LİKİT Model: Campfire – Charlie’s Chalk Dust 60ml
Campfire – Charlie’s Chalk Dust 60MLCampfire E-Juice sayesinde, en sevdiğiniz kamp ateşi zevkinin tadını çıkarmak için bir sonraki kamp gezinize kadar beklemek zorunda değilsiniz. Outdoors & Smores likit, ağız sulandıran lezzeti sıvı halde sunar. Her pufla, tat tomurcuklarınız, tatlı s..
235,00₺
Marka: PREMIUM LİKİT Model: MR. MERINGUE - CHARLIE'S CHALK DUST - 60ML
                                 MR. MERINGUE - CHARLIE'S CHALK DUSTBay Meringue E-Liquid'in Limon Beze Pie ejuice tereyağlı limonlu turtanın kalp dolu lezzetidir, keskin limon muhallebi ile doldurulmuş ve kızarmış ..
235,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)