Menu
Sepet

TUCK SHOP

Marka: PREMIUM LİKİT Model: Dinner Lady E-Likit Tuck Shop - Watermelon Slices 60 ML
Dinner Lady E-Likit Tuck Shop - Watermelon Slices 60 MLTuck Shop - tarafından Karpuz Dilimleri Dinner Lady E-Likit birlikte için lezzetli sert şekerler ile entegre tatlı karpuz notları karıştırma dengeli bir oluşturulmasıdır lezzetli bulut yapma deneyimi. Dinner Lady E-Likit - Tu..
245,00₺
Marka: PREMIUM LİKİT Model: Dinner Lady Sweet Fusion 60ml Premium Likit
Dinner Lady Sweet Fusion 60ml Premium LikitTuck Shop - Vape Dinner'den karışık kırmızı meyveler Lady E-Liquid, Dinner Lady markasının en yeni seri likit çeşitlerini barındıran Tuck Shop serisinde yer alan Sweet Fusion likit sıvısı içerisinde bulunan karışık kırmızı meyveler ( Nar, Kiraz, Ahudud..
230,00₺
Marka: PREMIUM LİKİT Model: Dinner Lady e-liquid Tuck Shop Lemon Sherbet 60ml
Dinner Lady Tuck Shop Lemon Sherbet 60mlDinner Lady Tuck Shop'dan Limon Şerbeti, klasik limon kaynatılmış tatlısı. Ekşi ve keskin bir iyilik turunçgil patlaması giriceksinizŞişe: 60 ml% 70 VG /% 30 PGDinner Lady Likit, “Tuck Shop” adı verilen yeni ve heyecan verici bir e-likit ürün yelpazesiyle tekr..
245,00₺
Marka: PREMIUM LİKİT Model: Dinner Lady Apple Sours 60ml Premium Likit
Dinner Lady Apple Sours 60ml Premium LikitTuck Shop - Vape Dinner'den Elma Dilimleri Lady E-Liquid, lezzetli bir bulut yapma deneyimi için lezzetli elmaların karışımı ile sade likit tadı severler ile buluşmaktadır. Her puff sonrası ekşi elma tadını size sunan bu harika likiti tüm elektroni..
245,00₺
TUCK SHOP BUBBLE TROUBLE
Stokta yok
Marka: PREMIUM LİKİT Model: Dinner Lady E-Likit Tuck Shop - Bubble Trouble 60ML
Dinner Lady E-Likit TUCKShop - Bubble Trouble 60MLTuck Shop - Vape Dinner'den Bubble Trouble E-Likit ,Meyveli sakız ve şekerleme, eşsiz bir tat patlaması tadı bu nefis lezzetin üzerlerinde yıkadığı bulutlarda tadımı olan bir ciklet sakızıdır .oopslikit şiddetle öneriyorDinner Lady E-L..
230,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)