Menu
Sepet

YOGİ

                                                                            yogi likit ile ilgili görsel sonucu

YOGİ BLUEBERRY GRANOLA BAR
YENİ
Model: Blueberry,Granola
Blueberry Granola Bar E-Juice By YOGI Eliquid 60ml, sulu yaban mersini alt tonlarına sahip tatlı ve ince bir ballı granola bar aromasıdır...
250,00₺
Model: YOGİ VANİLLA TOBACCO
        YOGI Vanilla Tobacco Granola BarVanilla Tobacco Granola Bar By YOGI Eliquid 60ml, belki de bugüne kadarki en büyüleyici granola benzeri aromasıdır . Yeterince buhar alın ve hemen biraz pürüzsüz kremsi bir görünüm fark edin, ardından kelimelerin ötesinde ceviz ve duma..
250,00₺
Model: Java-granola
Yogi Java Granola Bar 60ml Premium LikitYogi E- Liquid'den Java Granola Bar, çok lezzetli bir eJuice için güzel bir ballı granola porsiyonu ile eşleştirilmiş java ve çikolata parçalarını karıştıran bir karışımdır .60mL Tek Boynuzlu Şişe%30 PG%70 VGUSA ..
250,00₺
Marka: PREMIUM LİKİT Model: Yogi E Likit Granola Strawberry 60ml
Yogi E Likit Granola Strawberry 60ml Yogi Granola Strawberry 60ml, Amerikanın IOS7-Sertifikalı laboratuvarda üretilen ultra kaliteli premium LİKİT çeşitleri ve muhteşem lezzetleri ile dünyada en çok satan e sigara likitleri arasında yer alan Yogi markasının ünlü lezzetlerind..
250,00₺
Marka: PREMIUM LİKİT Model: YOGI Original Granola Bar
                                                                     YOGI Original Granola BarYogi'nin sunduğu orijinal ..
250,00₺
Marka: PREMIUM LİKİT Model: YOGI Peanut Butter Banana
Yogi İtalyan granola tatlısının lezzetini tamamen yakalayan Likit oluşturmak için yorulmadan çalıştı., daha sonra da üzerine fıstık ezmesi ve muz kattı. Sonuç mükemmel! 60ml  ..                                 ..
250,00₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)