Menu
Sepet

CHARLIE NOBLE

Charlıe noble premium likit

CHARLIE NOBLE SHELLBACK SLUSH
YENİ
Model: CHARLIE NOBLE
Hawaii adalarından gelen bu klasik e-sıvıya dönüştürülmüş muamele, ısıya yardımcı olacaktır. Mango, portakal, ananas ve papaya şurupları ile doldurulmuş hafif ve yumuşak bir tıraş buzu, sizi serinletecek bu tatlı, çok katmanlı tatlıyı yaratır! Birincil Tatlar:  Tıraşlanmış Buz, M..
149,00₺
CHARLIE NOBLE CAPTAIN CHARLESTON GRAY
YENİ
Model: CHARLIE NOBLE
Kaptan Charleston Gray, cebinde sert şekerler olmadan gemisine asla binmez. Bu tatlı karpuz şekeri, cebinizde de bir şişe olduğundan emin olmak isteyeceğiniz bir şey! Birincil Tatlar:  Karpuz Şeker PG / VG Oranı:  % 26 PG /% 74 VG Şişe Ölçüleri:  60m..
149,00₺
CHARLIE NOBLE STROOPWAFEL
YENİ
Model: CHARLIE NOBLE
Hollanda'dan geleneksel bir kurabiye olan Stroopwafel, iki ince, lezzetli, çıtır gofretle başlar ve bunları bir kat karamel, esmer şeker ve baharatlarla yapıştırır. Başlıca Tatlar:  Waffle Kurabiye, Karamel, Esmer Şeker, Baharatlar PG / VG Oranı:  % 28 PG /% 72 VG ..
149,00₺
CHARLIE NOBLE SOLLERS POINTE
YENİ
Model: CHARLIE NOBLE
Sollers Pointe, muz, tatlı vanilya, cevizli tütün ve karamelli çiseleyen karışımıyla damağınızda tatlıdan tuzluya kadar değişen ilginç ve lezzetli bir vape. Birincil Tatlar:  Muz, Karamel, Vanilya, Tütün PG / VG Oranı:  % 24 PG /% 76 VG Şişe Ölçüleri: 60ml&nbs..
149,00₺
CHARLIE NOBLE TRIPOLI
YENİ
Model: CHARLIE NOBLE
Eşsiz, egzotik ve aromatik, yaşlanmış Türk tütünleri, olgun incirler, traşlanmış bademler ve egzotik baharatların karışımından oluşan bu karmaşık karışımı tarif etmeye başlar. Başlıca Tatlar:  Tütün, İncir, Badem, Baharatlar PG / VG Oranı:  % 20 PG /% 80 VG Şişe Öl..
149,00₺
CHARLIE NOBLE PISTACHIO RY4
YENİ
Model: CHARLIE NOBLE
Parlak, iştah açıcı fıstıklar pürüzsüz vanilya, yapışkan karamel ve tuzlu, cevizli fıstık notalarını vurgulayan hafif bir tütün arasında katmanlanmıştır. Başlıca Tatlar: Antep Fıstığı, Vanilya, Karamel, Tütün PG / VG Oranı:  Maks VG Şişe Ölçüleri:  60ml Ş..
149,00₺
CHARLIE NOBLE CHARLIE'S CUSTARD
YENİ
Model: CHARLIE NOBLE
Ev yapımı tadı olan çökmüş, kremsi muhallebi, doğru miktarda vanilya ve doyurucu bir pişmiş kabuk ile mükemmel bir şekilde dengelenmiştir. Birincil Tatlar:  Vanilya, Muhallebi, Fırında Pişmiş Kabuk PG / VG Oranı: % 23 PG /% 77 VG Şişe Ölçüleri:  60ml Şişe..
149,00₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)