Menu
Sepet

RİPE VAPES

Model: RIPEVCTBOLD60
                          VCT BOLD 60 ML RİPE VAPES  Ripe Vapes VCT Bold ile güçlü tütün aromasının farklı yorumlanmasını keşfetme fırsatı bulacaksınız. Güçlü tütün aromaları ile birlikte harmanlanarak bir araya getirilm..
175,00₺
Model: SUMMERVBS60
                         SUMMER VİBES  60 ML RİPE VAPESRipe Vapes Summer Vibes, içerisinde hindistan cevizi, muz ve  krema lezzeti barındıran ve tüm bu tatları zengin bir şekilde kullanıcıya aktararak adını vazgeçilmez likitl..
165,00₺
Model: RIPEVCTCOCONUT60
                   MONKEY SNACK 60 ML RİPE VAPESRipe Vapes Monkey Snack, fıstık ezmesi, muz ve krema aromalarının birleşiminden oluşmaktadır. Enerji depolamak için birebir olan bu e-likit ile gün içerisinde hem farklı lezzetleri damağınızda hissedece..
175,00₺
Model: RIPEVCTCOCONUT60
                             VCT STRAWBERRY 60 ML RİPE VAPESAsla yaşlanmayan klasik bir ikili var. Bunun ne olduğunu biliyor musun? Bu var çilek ve vanilya muhallebi elbette. Saf kremay..
165,00₺
Model: RIPEVCCHOCOLATED60
                                  VCT CHOCOLATE 60 ML RİPE VAPESRipe Vapes VCT Chocolate, tütünün, çikolata badem ve vanilyalı krema ile bütünleştiği, içeriğindeki aromaların tüm notalarını buhar deneyimi süresince ..
170,00₺
Model: RIPEVCTCOCONUT60
                                 VCT COCONUT 60 ML RİPE VAPESRipe Vapes VCT Coconut, hindistan cevizi, vanilya, muhallebi ve tütün aromalarının karışımından meydana gelmiş bir karışım olarak e-sigara kullanıcıl..
175,00₺
Model: RIPEVCT60
                                VCT ORIGINAL 60 ML RİPE VAPESRipe Vapes VCT (Original) zengin ve sofistike tütün lezzeti sevenler için üretilmiş bir salt likit olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle sigara tadına&n..
175,00₺
RİPE VAPES KEY LİME COOKİE 60 ML
Stokta yok
Model: KEYCOOKIE60ML
                          KEY LİME COOKİE 60 ML RİPE VAPESRipe Vapes Key Lime Cookie, limon, kurabiye ve tatlı kireç tart aromalarının birleşiminden oluşmaktadır. Enerji depolamak için birebir olan bu  likit ile gün içerisinde hem..
165,00₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)