Menu
Sepet

HALO CIGS

HALO MENTHOL ICE
YENİ
Model: Halo-menthol
Halo Menthol Ice Premİum Likit, damaklarda gün boyu ferahlık arayanlar için vazgeçilmez bir salt likit olma özelliği taşımaktadır. Buzlu mentol aromasının farklı tonlarını bir arada sunan bu ferahlatıcı salt likit ile mentol tadını en gerçekçi şekliyle hissedeceksiniz. Mentol aromasın..
230,00₺
HALO TORQUE 56
YENİ
Model: Halo-torque56
Halo Tourque 56, saf tütün tadı sevenler için üretilmiş bir premium likit olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle boğazda sigara tadı almayı sağlaması ve gerçek sigara içiyormuş hissi vermesi çok tercih edilme sebeplerinden biri olmasını sağlamıştır. Tütün sevenlerin gönlünde taht kurmuş olan bu&nbs..
240,00₺
HALO SUBZERO
YENİ
Model: Halo subzero
Halo Subzero bildiğiniz mentollü aromalara sünger çekeceğiniz cinsten bir salt likit olmakla birlikte enfes bir buhar deneyimini de ayağınıza getirecektir.İçeriğindeki nane aroması sayesinde son derece ferahlık sağlayan bir lezzete sahip olan Halo Subzero Likit ile günün her saatinde serin..
240,00₺
HALO TURKISH TOBACCO
YENİ
Model: Halo-turkişh
Halo Turkish Tobacco Tütün aromalı bir üründür. Türkiye’de yetişen tütünden elde edilmiş olan bu ürün, hafif ve kaliteli olmasından dolayı, daha önce “Light” sigara tüketen kişilerin tercih sebebi haline gelmiştir. Otantik Türk tütünü tadını rahatlıkla veren ve aromasıyla sevenlerini ..
240,00₺
Marka: PREMIUM LİKİT Model: Trıbeca
                                   HALO TRIBECARy4 tütünü , vanilya , karamelin eşsiz uyumuna bayılacaksınız. Gün boyu içmeye doyamayacaksınız.Tüm sıvı Kaliforniya eyaletinde yapılır. % 30 VG /% 70 PG'den oluşu..
240,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)